Farouk Chi Keratin Leave-In Conditioner - Odżywka Bez Spłukiwania w Sprayu z Keratyną 59ml

CHI
12,20 zł

Farouk CHI Keratin Leave-in to odbudowująca odżywka bez spłukiwania dla włosów bardzo zniszczonych. Zawarty w odżywce wysoki poziom keratyny intensywnie odbudowuje strukturę włosa i chroni przed wpływem czynników środowiskowych. Olejek arganowym wraz z olejkiem jojoba doskonale odżywia włos uzupełniając brakujące mikroelementy. Odżywka wyraźnie poprawia elastyczność włosów. Zapobiega łamliwości włosów oraz intensywnie nawilża. 

Ilość
Obecnie brak na stanie

Wysyłka w 24 godziny

14 dni na zwrot towaru

Najwyższa jakość produktów

Bezpieczne zakupy

Opis

Farouk CHI Keratin Leave-in to odbudowująca odżywka bez spłukiwania dla włosów bardzo zniszczonych. Zawarty w odżywce wysoki poziom keratyny intensywnie odbudowuje strukturę włosa i chroni przed wpływem czynników środowiskowych. Olejki dbają o doskonałe odżywienie i prawidłowe uzupełnienie brakujących mikroelementów. Zniszczone, suche włosy, są wzmocnione, odzyskują witalność, blask i miękkość. Odżywione, dogłębnie nawilżone, odbudowane od wewnątrz oraz wygładzone z zewnątrz stają się odporne na łamanie i rozdwajanie, nie puszą się i o wiele lepiej układają. Elastyczność włosów wyraźnie poprawiona.

  • Odbudowująca odżywka bez spłukiwania dla włosów bardzo zniszczonych
  • Wysoki poziom keratyny intensywnie odbudowuje strukturę włosa i chroni przed dalszym uszkodzeniem
  • Olejek arganowy wraz z olejkiem jojoba doskonale odżywia włos uzupełniając brakujące mikroelementy
  • Włosy stają się jedwabiście gładkie, miękkie i błyszczące
  • Odżywka wyraźnie poprawia elastyczność włosów
  • Zapobiega łamliwości włosów oraz intensywnie nawilża
  • Jest łatwa w użyciu i nie wymaga spłukiwania
  • Może być stosowana codziennie

Sposób użycia: Po użyciu szamponu nanieść odżywkę seriami na wilgotne włosy, szczególnie uwzględniając zniszczone partie na długościach i końcówkach. Dla lepszego rozprowadzenia można przeczesać włosy grzebieniem. Nie spłukiwać. 

Polecane jest stosowanie odżywki odbudowującej w sprayu w połączeniu z równoczesną pielęgnacją innymi produktami z serii CHI Keratin.