Revlon Uniq One Dry Shampoo Suchy szampon do włosów 75 ml

9,76 zł

Masz niespodziewane spotkanie i nie masz czasu na umycie włosów? Suchy szampon Revlon Uniq One Dry Shampoo to kosmetyk, który jest w stanie w kilka sekund odświeżyć Twoją fryzurę i nadać jej objętości. Wystarczy spryskać włosy, a zawarta w formule produktu skrobia ryżowa skutecznie adsorbuje nadmiar sebum. Włosy będą odbite od nasady, sypkie i czyste. Szampon nie zostawia na włosach osadu i jest bardzo łatwy do wyczesania. 

Ilość
Obecnie brak na stanie

Wysyłka w 24 godziny

14 dni na zwrot towaru

Najwyższa jakość produktów

Bezpieczne zakupy

Opis

Masz niespodziewane spotkanie i nie masz czasu na umycie włosów? Suchy szampon Revlon Uniq One Dry Shampoo to kosmetyk, który jest w stanie w kilka sekund odświeżyć Twoją fryzurę i nadać jej objętości. Po użyciu kosmetyku, nawet włosy przetłuszczające się oraz obciążone będą wyglądać świeżo i lekko. Wystarczy spryskać włosy, a zawarta w formule produktu skrobia ryżowa skutecznie adsorbuje nadmiar sebum - w skutek czego pozostawia włosy odświeżone i lśniące. Włosy będą odbite od nasady i staną się znów sypkie i czyste. Dodatkowo produkt sprawi, iż pojawi się na nich świeży zapach. Szampon nie zostawia na włosach osadu i jest bardzo łatwy do wyczesania. Stanowi idealny sposób na wykończenie fryzury.

• Ochrania kolor,

• Neutralizuje nadmiar sebum,

• Dodaje włosom objętości,

• Delikatnie unosi je u nasady, dzięki czemu fryzura wygląda na pełniejszą,

• Sprawia, że pojawia się na włosach świeży zapach,

• Nie pozostawia osadu i jest bardzo łatwy do wyczesania,

• Stanowi idealny sposób na wykończenie fryzury.

Sposób użycia: Przed użyciem koniecznie wstrząśnij, spryskaj włosy od nasady z odległości około 15-20 cm, pozostaw do wyschnięcia, a następnie przeczesz szczotką lub palcami.

Nowy produkt